آفتاب

آموزش تخصصی و پیشرفته کوتاهی موآموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس بعنوان یک مرکز فوق تخصصی و پیشرفته و اکادمیک برای گذراندن دوره های اموزشی حرفه ای در تهران و سایر استان ها برگزار می‌کند.

آموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس بعنوان یک مرکز فوق تخصصی و پیشرفته و اکادمیک برای گذراندن دوره های اموزشی حرفه ای در زمینه آموزش تخصصی کوتاهی مو ، آموزشگاه کراتینه مو ، آموزش رنگ مو ، آموزش گریم و میکاپ و ... به صورت تخصصی ، تکمیلی و مربیگری در کشور و همچنین بعنوان بهترین آموزشگاه کوتاهی مو زنانه حرفه ای ترین دوره های آموزشی را در این زمینه در تهران و سایر استان ها برگزار می‌کند. این کلاس ها شامل انواع سرفصل های مربوط به آموزش حرفه ای کوتاهی مو زنانه در 3 سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری است که در این دوره بطور کامل به هنرجویان آموزش داده میشود.  با شرکت در این دوره می‌توانید به یک متخصص  کوتاهی مو در منطقه فعالیت خود تبدیل شوید و بدون هیچگونه مشکلی انواع مدل ها را روی مشتریان خود پیاده سازی کنید.

مدرک بین المللی مربیگری در زمینه کوتاهی مو بانوان

عریس به پشتوانه 22 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه های آرایشی و مراقبت زیبایی و همکاری با موسسات استاندارد جهانی از جمله CTP و CCSWاروپا ، کانادا و استرالیا ، بصورت انحصاری گواهینامه بین المللی در زمینه آرایشی و مراقبت زیبایی برای هنرجویان خود در کشور صادر مینماید که مورد تایید بیش از 50 کشور در دنیا میباشد. از جمله مدارک بین المللی صادر شده توسط این مرکز گواهینامه کوتاهی مو زنانه ، گواهینامه کراتینه مو ، و ... میباشد.

برگزاری دوره آموزش کوتاهی مو ویژه هنرجویان خانم سایر شهرها

در صورتیکه ساکن سایر استان ها و شهرستان های کشور هستد و قصد دارید در دوره های اموزش کوتاهی مو  تخصصی در آموزشگاه عریس شرکت کنید نگران نباشید ، ما شرایطی را برای شما در نظر گرفتیم که بتوانید بصورت فشرده بهمراه محل اقامت در تهران حضور داشته باشید و کلاس های خود را طی کنید . همچنین اگر شاغل هستید و این امکان را ندارید که در ساعات اداری در کلاس های آموزشی کوتاهی مو مراجعه کنید، یا اینکه از شهرستان تشریف می‌آورید، می‌توانیم در روزهای تعطیل برای شما دوره آموزشی را برگزار کنیم.

معرفی مرکز آموزش حرفه عالی عریس

شما میتوانید بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش کوتاهی مو و سایر دوره های آموزشی عریس بهمراه 10 درصد تخفیف ثبت نام به مدت محدود از طریق وب سایت رسمی آموزشگاه به آدرس academy-eris.com  اقدام به ثبت نام در دوره های آموزشی نمایید.