دلیل ارزانی تورهای مسافرتی چیست ؟

تورهای مسافرتی ارمیا , گشت پارسه

این روزها کمتر کسی را میشناسم که موبایل داشته باشد و تبلیغات تورهای لحظه آخری کیش و مشهد و مالزی و استانبول و سایر مقاصد گردشگری داخلی و خارجی را دریافت نکرده باشد .

یکی از سایتهایی که روزانه اخبار تورهای لحظه آخری را تا ساعت ۱۲ ظهر هر روز به صورت بروز شده به اطلاع مسافرین علاقمند به خرید این تورهای لحظه آخری میگذارد سایت شرکت هواپیمایی ارمیا است، برای مشاهده آن کلیک کنید.
در بازار رقابت بین دفاتر خدمات مسافرتی که تعداد آنها در تهران کم نیست . رقابت سر قیمت پایینتر همراه با کیفیت بهتر و مطلوب تر است در همین راستا این دفاتر در بازار رقابت مجبورند وارد حوزه تورهای چارتری بشوند .
تورهای چارتری به تورهایی گفته میشود که کل یک پرواز برای بازه زمانی مشخصی که حداقل بالای یک ماه باشد توسط یک آژانس یا فردی خریداری شده و هزینه آن پیش پیش داده خواهد شد . فرد یا شرکت خریدار اگر این تعداد صندلی خریداری شده را بتواند بفروشد سود خوبی را به جیب خواهد زد و اگر نتواند آنها را بفروشد ضررهای هنگفت و جبران ناپذیری خواهد داشت . از آنجایی که ایرلاین فروشنده پرواز تمامی صندلی های آن پرواز خود را یکجا از مدت زمانی خیلی قبلتر فروخته قیمت فروش پرواز فروخته شده با نرخ مصوب سازمان هواپیمایی کشوری بسیار متفاوت می باشد و به همین جهت همیشه نرخ پروازهای چارتری به غیر از ایام شلوغ و تعطیلات پایینتر از نرخ مصوب است و دلیل اینکه شما کل تور چارتری همراه با هتل و پرواز و گشت و ترانسفر را گاهی به قیمت پرواز تک خریداری میکنید همین است .
در این ایام سال به دلیل اینکه بعضی از مسیرها چارتر سالیانه یا فصلی دارند و اوضاع رکود بازار گردشگری گهگاهی قیمت پروازها به حدی پایین می آید که شما شاهد قیمتهای باور نکردنی در مسیرهای چارتری هستید به طور مثال بلیط تک کیش به تنهایی طبق مصوبه سازمان هواپیمایی کشور ۳۴۲۷۰۰ تومان می باشد ولی این روزها تورهای چهار روز کیش را هم میتوانید با ۲۹۰ هزار تومان هم خریداری نمایید و یا تورهای مالزی که فقط قیمت پرواز تک ماهان به کوالالامپور برابری میکند با قیمت تور ۷ شب و ۸ روز با اقامت در هتل ۵ ستاره
با توجه به این قیمتهای جذاب برای سفر اگر خواهان صرفه جویی در هزینه های سفر خود هستید این تاریخها را برای سفر کردن به شما بسیار توصیه میکنیم .
کد N12078